Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Міжнародний благодійний фонд підтримки армії «Повернись живим» і Донецька дирекція УДППЗ «Укрпошти» презентували спільний проект «Напиши солдату», який розпочався у відділеннях зв’язку Донецької області.
06/09/2015

Міжнародний благодійний фонд підтримки армії «Повернись живим» і Донецька дирекція УДППЗ «Укрпошти» 02.06.2015 р. у приміщенні ЦПЗ № 7 м. Краматорськ презентували спільний проект «Напиши солдату», який розпочався у відділеннях зв’язку Донецької області.
Відвідувачам мережі відділень «Укрпошти» в Донецькій області буде запропоновано зробити благодійний внесок та отримати листівку, які спеціально створені для проекту. На листівках організатори проекту зобразили те, що солдати на фронті вважають оберегами: відбитки дитячих рук, сплетений жовто-блакитний браслет і традиційна вишивка. В центрі сюжету листівок – дитячі та жіночі руки. На нашу думку руки, які створюють такі обереги, символізують обійми, підтримку та надійний тил. Листівки будуть вручені тим, хто зробив внесок. Їх можна підписати для військових, які зараз знаходяться на лінії фронту.
Всі зібрані кошти будуть перераховані Міжнародному благодійному фонду «Повернись живим» та витрачені на купівлю медичного обладнання для лікарень в прифронтових містах.
Листівку можна підписати і відправити воїну. У разі ж, якщо поле «адресат» буде незаповненим, її автоматично передадуть у групу координації цивільно-військового співробітництва у м. Краматорську, де волонтери вкладуть її в одну з передач до зони АТО. Таким чином, листівка обов’язково знайде свого солдата. Проект став можливим завдяки підприємцю Владиславу Калініченко, який запропонував «Укрпошті» та «Повернись живим» розпочати співпрацю, а також оплатив друк листівок.
Організатори акції провели зустрічі з листоношами та персоналом центрів поштового зв’язку Донецької дирекції «Укрпошти», щоб пояснити ідею проекту, «зарядити» їх на успішну його реалізацію. «Листоноші – це справжня «армія» людей, яким довіряють і до яких дослухаються. Якщо ця «армія» повірить в хорошу ідею, вона здатна звернути гори», - вважають в фонді «Повернись живим». Сподіваємося, що люди, які самі пережили війну, відгукнуться усім серцем.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком